Akıncı İstanbul Muhafızları Team Dronix Hızlı Ayaklar Alpman Berry Bees Yeni Nesil Ajanlar Mechamato Süper Dino Petronix Efsane Spark Dört Dörtlük Dedektifler Xavier ve Gizli Müze BUNU BİLİYOR MUSUN? Koyun Shaun Neşeli Dünyam Maceracı Yüzgeçler Mondo Yan Bizim Joey Moka'nın Olağanüstü Maceraları Rescue Bots Academy Kratt Kardeşler Geronimo Stilton Littlest Pet Shop Minişler Peter Pan'ın Yeni Maceraları Rescue Bots

Hakkımızda

Hakkımızda
Turkuvaz Medya Grubu'nun 2011 yılı Nisan ayında yayına başlayan ve tematik kanallarının ilki olan Minika, zengin yayın arşiviyle kısa sürede çocukların ve ebeveynlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Bugüne kadar, yaş gruplarıyla ilgili program ayrımını yayın saatleriyle sağlayan Minika, çocukların en büyük eğlencesi oldu.

Türkiye'de bulunan 21 çocuk kanalı içinde kısa sürede üst sıralara yükselen Minika izleyicilerden gelen taleplerin karşılığı olarak, yayınına 2 yepyeni ve tamamen farklı programlardan oluşan kanalla devam etme karar aldı.

3-8 yaş grubu çocuklar için özel olarak hazırlanmış programların yayınlandığı MinikaÇOCUK 20 Ocak 2012'de yayınına başlarken, 1 yıldır yayında olan Minika'da MinikaGO olarak, 7-14 yaş grubuna özel olarak hazırlanmış programları çocuklarla buluşturuyor.

Neşeli Dünyam, Maceracı Yüzgeçler, Damla'nın Dolabı, Kuzugiller, Kaplan Daniel'ın Dünyası, Bob Usta MinikaÇOCUK ekranlarında izleyiciyle buluşan ve pedagoglarca seçilen programlardan sadece bazıları. MinikaÇOCUK olarak, 3-8 yaş grubu çocuklar için özel yeni içerikleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyoruz.

Akıncı, Hızlı Ayaklar, Koyun Shaun, Oscar Çöllerde, Sonic Boom, Peter Pan'ın Yeni Maceraları, İstanbul Muhafızları gibi programlar da MinikaGO ekranlarında yayınlanıyor. MinikaGO olarak, 7-14 yaş grubuna özel yeni içerikleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyoruz.

7-14 yaş çocuklara özel program ve çizgi filmleriyle MinikaGO; Türksat 4A Uydu (şifresiz) Frekans: 12053 Mhz, S.Rate:27500, FEC: 5/6 Pol:H (yatay), Digiturk 170. Kanal, D-Smart 124.kanal, Kablo TV 446. kanal, Turkcell Mobil TV, www.minikago.com.tr'de yayında!

3-8 yaş çocuklara özel program ve çizgi filmleriyle minikaÇOCUK; Türksat 4A Uydu (şifresiz) Frekans: 12053 Mhz, S.Rate:27500, FEC: 5/6 Pol:H (yatay), Digiturk 174. Kanal, D-Smart 131.kanal, Kablo TV 445. kanal, Turkcell Mobil TV ve www.minikacocuk.com.tr'de.

BİZE ULAŞIN